زمان ثبت نام بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اعلام شد

ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1398
زمان ثبت نام بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اعلام شد
فرایند ثبت نام بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از روز سه‌شنبه ۳۰ مهرماه آغاز شده و تا ۱۰ آبان ماه ادامه دارد.

 مسابقات سراسری قرآن و عترت برابر با سنوات گذشته در دو بخش کتبی(ویژه اساتید و دانشجویان) و بخش شفاهی(ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان) برگزار می‌شود.

علاقه مندان به شرکت در مسابقات می‌توانند یا با مراجعه به سایت واحد ،ثبت نام اینترنتی انجام دهند و یا با مراجعه به اداره فرهنگی و دانشجویی دانشکده خود حضوری ثبت‌نام کنند و یا اینکه با مراجعه به اداره امور نماز، فرهنگ اسلامی، قرآن و عترت واقع در طبقه زیرین مسجد امام علی(ع) دواحد علوم و تحقیقات نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زمان برگزاری بخش کتبی روز سه شنبه ۱۹ آذر ماه راس ساعت ۱۰ صبح بصورت همزمان در سراسر کشور می‌باشد و بخش شفاهی نیز هفته اول دی ماه برگزار می‌شود.

هر داوطلب می‌تواند در هر یک از بخش های کتبی و شفاهی صرفاً در یک رشته ثبت نام نماید.

ضمنا به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز نقدی در قالب هدیه کارت به همراه لوح تقدیر اهدا می‌شود و  اساتیدی که موفق به کسب حداقل ۷۰ در صد امتیاز شوند می توانند از امتیاز ارتقاء فرهنگی برخوردار شوند.

دانشجویانی که موفق به کسب حداقل ۷۰ در صد امتیاز شوند، در صورتی که در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ (نیمسال اول، دوم و یا ترم تابستان) یکی از دروس معارفی و عمومی را انتخاب نموده باشند، ۲ نمره درسی به یکی از دروس معارفی یا عمومی ایشان اضافه می شود و نفرات برتر مسابقات به مراحل استانی راه می‌یابند.

آخرین اخبار